4 טיפים לשיווק אפקטיבי יותר בפייסבוק

פתחתם עמוד פייסבוק לאתר שלכם ואולי אפילו עשיתם לו קידום ממומן? יש עוד מה שאפשר לעשות. לדברי משה טיסונה, עדיין קיימות דרכים נוספות לשיווק אפקטיבי יותר ברשת החברתית ושימוש בהן יכול לעזור לכם רבות.

ניצול תיוגים

קרה וגולש אחר תייג את הדף שלכם או שיתף פוסט ממנו – אל תתעלמו ממנו! הוסיפו תגובה פשוטה כמו “תודה”, ואם רלוונטי הוסיפו גם קישור לאתר או לעמוד שלכם. כך אפשר לנצל לטובתם פרסום של מישהו אחר.

עריכת שם קבוצה

אם יש לכם קבוצה שאינה פעילה כבר במשך זמן רב, יש דרך פשוטה מאוד לגרום לאנשים לחזור – הוסיפו מספר תכנים חדשים ואז שנו את שם הקבוצה כדי להקפיץ הודעה על השינוי אצל כל חבריה. הדבר יפורסם אצלם גם בפיד החדשות, שיכול להופיע גם אצל חברים של חברי הקבוצה.

תייגו גולשים

צרו תמונה או פוסט ותייגו בו חברים לדף או לקבוצה. באופן טבעי, הם ירצו לבדוק מדוע תוייגו וייכנסו אליו. גם אם בסופו של יום חלק מהם יסירו את התיוג, עדיין הושגה המטרה העיקרית של השגת חשיפה בקרב הגולשים.

הקפיצו את ההודעה בפיד החדשות

אם ההודעה שפרסמתם נעלמה אל עמקי רשימת ה-News feed, אפשר לפתור את בעיה זו מהר מאוד עם טריק בו משה טיסונה משתמש לעתים קרובות כדי לקדם בצורה אפקטיבית בפייסבוק. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לתת לה תגובה או לייק והיא מיד תחזור לראש הרשימה אחרי העדכון, מה שיאפשר לה חשיפה נוספת שרק תמשיך ותגדל עם הזמן.

נגישות